Omix, akıllı cep telefonu çeşitleri, tablet, ve kablosuz kulaklık modelleriyle son yılların ilgi gören markalarından biridir. Merak edilen Omix ne malı? Hangi ülkenin markası? Nerede üretiliyor? Sahibi kim?

Omix Ne Malı? Hangi Ülkeye Ait?

Omix, akıllı teknolojilere herkesin ulaşabildiği bir pazar oluşturmak için Singapur merkezli kurulmuş olan bir teknoloji şirketidir. Omix, akıllı telefonlar, tabletler, robot süpürge, kablosuz şarj cihazı, wi-fi güçlendirici, akıllı prizler ve kablosuz kulaklık gibi teknoloji ürünleri üretmektedir. Omix Singapur menşeili bir markadır.

Omix Kimin Markası? Sahibi Kim?

Omix, General Mobil’den ayrılan Muzaffer Gölcü tarafından 2021 yılında Türkiye’ye getirilmiş bir markadır. Marka, Omix Mobil Teknoloji A.Ş. olarak ülkemizde faaliyet göstermektedir. Omix Türkiye Ceo’su Muzaffer Gölcü, Omix markasını Singapur’dan know-how transferi olarak Türkiye pazarına sunmuştur. ”Bir kavram olarak know-how, bir firmanın veya kişinin, bir ürün veya yöntem üzerinde sahip olduğu, gizli olarak addedilen, bir işin nasıl en iyi/kolay şekilde nasıl yapılacağını söyleyen bilgi veya ticari sırdır.” Omix merkez ofisi Singapur’da olmakla beraber, Türkiye’de ki sahibi Muzaffer Gölcü’dür.

Omix Nerede Üretiliyor?

Omix, Türkiye / İstanbul, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesislerde üretilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir