Reeder 2010 yılında kurulan tablet, akıllı telefon ve e-kitap okuyucu üreten bir teknoloji firmasıdır. Reeder, hakkında son zamanlarda yapılan araştırmalarda sıkça sorulan bazı sorular olmaktadır.

Reeder Ne Malı?

Reeder, 2010 yılında kurulan ve aynı yıl içinde Türkiye’de lokal markalı Android tabletini piyasaya süren Türk firmasıdır. Reeder ayrıca Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletinin üretimini de gerçekleştiren yüzde yüz yerli teknoloji markası olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
Reeder bugün tablet bilgisayar alanında pazar lideridir ve Türkiye’nin en yüksek adette akıllı telefon üreten teknoloji markasıdır.

Reeder Kimin Malı? Sahibi Kim?

Reeder Kurucu Ortağı Uygar Saral ülkemizin 40 yaş altı en başarılı 19 yöneticiden biri olarak ödüle layık görülmüştür. Reeder’ın diğer bir Kurucu Ortağı olan Sezen Sungur Saral, dünyanın en prestijli iş dünyası organizasyonu olan EY Yılın Girişimcisi Ödülleri programında, 2019 Türkiye Kadın Girişimcisi seçilmiştir.

Reeder Nerede Üretiliyor?

Reeder, 2021 yılında Samsun’da bir fabrika açarak yerli üretime geçiş yapmıştır. Türkiye’nin yerli teknoloji markalarından biri olan Reeder, ülke ekonomisinede önemli katkı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir