Sleepy çocuk bezi, hijyenik ped, hasta bezi, ıslak havlu ve yüzey temizlik havlusu üreten ve satan bir markadır. Sleepy ne malı? Hangi ülkenin malı? Sahibi kim? Kimin markası? Sıkça sorulan sorulardır.

Sleepy Ne Malı? Hangi Ülkeye Ait?

Sleepy, Türkiye’nin %100 yerli bir markası olarak, kökleri 1966 yılına dayanan %100 yerli sermayeli Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından üretilmektedir. Sleepy yerli ve milli bir markadır.

Sleepy Kimin Markası? Sahibi Kim?

Sleepy, Eruslu Global’e bağlı Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin bir markasıdır. Eruslu Global Mehmet Ali Eruslu tarafından 1966 yılında ilk sanayi yatırımı ile plastik ayakkabı üretimine başlamıştır. Zamanla pvc kapı, pencere, inşaat malzemeleri fabrikası (BZ İnşaat Malzemeleri), baskılı-baskısız esnek ambalaj ve endüstriyel film üretimi (Ecoplast) ve 2004 yılında Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş kurulmuştur.

Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, yüksek ihracat hacmiyle Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Erusluk Sağlık, 2016 yılında iç pazara da yönelerek Sleepy markasını ülkemize ve dünyaya kazandırmıştır.

Sleepy Nerede Üretiliyor?

Sleepy, Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin, Türkiye’nin Gaziantep şehrindeki tesislerinde son teknoloji ile üretilmektedir. Dünya genelinde 100’den fazla ülkeye ihracat yapılmaktadır. Sleepy, yaygın yurt içi ağıyla tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir