Redist saç bakım ürünleri üreten bir markadır. Redist cansız, yıpranmış ve dökülen saçlar için özel olarak üretilen ve saçların sağlıklı bir görünüme kavuşması için tasarlanan şampuan ve saç kremleri gibi ürünleri kullanıma uygun hassas içeriklerle üreten bir markadır.

Redist Ne Malı?

Redist saç bakım ürünleri alanında Türkiye’nin en önemli markalarından bir tanesidir. Redist ürünleri ülkemizin önde gelen yenilikçi kuaförleri tarafından en çok tercih edilen markadır. Yüzde yüz Türk malıdır.

Redist Kimin Malı? Sahibi Kim?

Redist Ayhan Kırmızıgül’ün sahibi olduğu Kırmızıgül Kozmetik tarafından üretilmektedir. Ayhan Kırmızıgül Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde 26 yıl önce seyyar olarak kolonya ve kozmetik ürünleri satarak sektöre adım atmıştır. Daha sonra atölye kurarak üretime başlamıştır. Bir süre sonra işlerini geliştiren, bugünkü kurduğu Kırmızıgül Kozmetik fabrikasında 100 kişiye istihdam sağlayan Kırmızıgül, 120 ülkeye de ihracat yapmaktadır.

Redist Nerede Üretiliyor?

Redist Kırmızıgül Kozmetik’in yirmi yılı aşkın tecrübesiyle, ileri teknoloji kullanarak ve yetenekli insan gücüyle yeni tesislerinde dünya standarlarında üretim yapmaktadır. Redist üretimlerini Tekirdağ Çerkezköyde bulunan fabrikasında yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir