Bioblas şampuan, saç kremi, saç şekillendirici, saç spreyi gibi saç bakım ürünleri üretip satan bir markadır. Bioblas, içeriğindeki doğal ve organik bitki özleriyle saç tiplerine özel hassas ve yoğun bakım sağlar. Bioblas bitkisel özel formulü ile saç dökülmelerinin önlenmesine yardımcı olur.

Bioblas Ne Malı? Hangi Ülkenin?

Bioblas Türkiye’de üretilen %100 yerli malıdır. Bioblas şampuan ve saç bakım ürünleri alanında ülkemizin önde gelen markalarından biridir. Bioblas Türkiye markasıdır.

Bioblas Nerede Üretiliyor?

Bioblas, Biota Labaratuvarları tarafından kurulmuştur. Bioblas markası ile 10 yılı aşan bir zaman ile saç bakımı ve saç dökülmelerine karşı etkin bitkisel ürünler geliştirmektedir. Marka üretimlerini İstanbul Sancaktepe’de bulunan Biota Labaratuvarları tesislerinde yapmaktadır. Biota markalarıyla, Türkiye’de pazar lideri olmuştur ve 40 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bioblas ürünleri zincir marketler, indirim marketler, yerel zincirler ve parfümeri olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde tüketicilere ulaşmaktadır.

Bioblas Sahibi Kim?

Bioblas, Cihat Dündar’ın 2002 yılında kurduğu Biota Labatuvarları’nın bir markasıdır. Biota Laboratuvarları bünyesinde BIODER, BIOXCIN, NUTRAXIN ve BIOBABY ile Türkiye’de 24 bin den fazla eczanede yer alırken BIOBLAS, RESTOREX ve PROXENTIN markalarıda market raflarında yerini almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir