Bepanthol kişisel bakım ürünü olarak bilinen bir markadır. Bepanthol bebek, çocuk, yetişkin ve her yaştan insanın kullanabileceği cilt bakım kremi çeşitleriyle, kendini kanıtlamış bir markadır.
Bepanthol hakkında sorulan soruların bazıları; Bepanthol, Hangi Ülkenin Markası? Ne Malı? Kimin Malı? Sahibi Kim? Nerede Üretiliyor?

Bepanthol Ne Malı? Hangi Ülkeye Ait?

Bepanthol, 75 yıldan uzun süredir cilt bakım alanında tecrübesi olan, Almanya merkezli Bayer AG şirketinin sahip olduğu bir markadır. Bepanthol, kişisel bakım ürünleri ile tüm dünyada bilinen ve tercih edilen, Almanya menşeili markadır.

Bepanthol Kimin Malı? Sahibi Kim?

Bepanthol, 1863 yılında Friedrich Bayer ve Johann Friedrich Weskott tarafından kurulan, Bayer AG şirketinin ürünüdür. Genel merkezi Leverkusen, Almanya’da bulunmaktadır. Bayer 160 yıllık geçmişiyle, sağlık ve beslenme alanında uzmanlaşmış dünyaca ünlü bir şirkettir.

Bepanthol Nerede Üretiliyor?

Bepanthol, Bayer şirket bünyesinde bulunmaktadır. Bayer dünya çapında 83 ülkede 354 konsolide şirket tarafından temsil edilmektedir. Şirketin genel merkezi Leverkusen, Almanya’da bulunmaktadır. Bayer Grup bünyesinde dünya genelinde 101.400 kişi çalışmaktadır.

Bayer 70 yıldır Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Bayer Türkiye Genel Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Türkiye’nin bir çok farklı ilinde üretim tesisleri ve bölge ofisleri vardır. Bayer Türkiye’de ürettiği ünleri 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bayer Türkiye, üretim tesisleri ve insan gücüyle Bayer’in Ortadoğu’daki en büyük iştirakidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir