Asperox mutfak, banyo, lavabo, tezgah üstü, halı, koltuk, perde, çamaşır, elbise, duvar, parke, pvc ve evlerin tüm yüzeylerinde kullanılan, özel geliştirilmiş formülü ile leke ve kirleri çıkarmaya yarayan, çok amaçlı genel temizleyici olarak bilinen bir markadır. Peki Asperox ne malı? Hangi ülkenin markası? Kimin malı? Nerede üretiliyor?

Asperox Ne Malı? Hangi Ülkeye Ait?

Asperox 2011 yılında Adana merkezli Beyaz Kağıt firması tarafından çıkarılan çok amaçlı genel temizleyici markasıdır. Asperox yerli ve milli bir markadır. Asperox yüzde yüz Türk malıdır.

Asperox Kimin Malı? Sahibi Kim?

Asperox, 2005 yılında Adana’da kurulmuş olan Beyaz Kağıt firmasına ait bir markadır. Sahibi Zühtü Doğrul hayırsever bir iş adamıdır.
Beyaz Kağıt, toz çamaşır deterjanları, sıvı deterjan, yumuşatıcı, sıvı ve jel bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, kireç önleyici, sıvı sabun, çok amaçlı genel temizlik ürünleri, oda spreyi gibi kozmetik ürünler ile birlikte hammadde üretimi yapmaktadır. Beyaz Kağıt temizlik grubu dışında çocuk bezi ve hijyenik ped sekteründe de faaliyet göstermektedir.

Asperox Nerede Üretiliyor?

Asperox, Beyaz Kağıt firmasının Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde ki fabrikasında üretilmektedir. Beyaz Kağıt ürünleri Türkiye pazarı ile beraber yurt dışınada ihraç edilmektedir. Beyaz Kağıt Ortadoğu, Afrika, Balkanlar ve Türk Cumhuriyetleri ile birlikte yaklaşık 72 ülkeye ihracat yapmakta ve ülke ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir